Rozkłady jazdy
Wybierz linię klikając na jej oznaczenie lub na przebieg trasy.
Kliknięcie w strzałki » » rozwija pełną listę przystanków dla danej linii.
Numer linii | Trasa | |
---|---|---|
Strefa I - linie miejskie | ||
1 | Wrocławska - Witosa | » » |
3 | Pużaka - Aleja Przyjaźni | » » |
5 | Żytnia - Wrzoski | » » |
7 | Prószkowska – Grotowice | » » |
9 | Witosa – Bierkowice | » » |
10 | Witosa – Świerkle | » » |
11 | Pużaka - Grudzice | » » |
12 | Wrocławska – Grotowice | » » |
13 | Witosa – Sławice | » » |
14 | Wschodnia – Malina | » » |
17 | Częstochowska – Chmielowice | » » |
18 | Witosa - Wrocławska | » » |
21 | Wschodnia - Brzezie | » » |
25 | Pużaka – Prószkowska | » » |
28 | Grudzice - Wrocławska | » » |
Strefa II - pozamiejskie | ||
8 | Grotowice – Polska Nowa Wieś/Ochodze | » » |
15 | Witosa – Winów/Górki | » » |
16 | Aleja Przyjaźni – Wawelno | » » |
80 | Dambonia - Pucnik | » » |
Linie nocne | ||
N1 | Dambonia - Witosa | » » |
N1 | Dambonia - Witosa Rozkład jazdy ważny od: 01.04.2024 | » » |
N2 | Złota - Pużaka | » » |
N2 | Złota - Pużaka Rozkład jazdy ważny od: 01.04.2024 | » » |