Dzień Otwarty dla Kandydatek i Kandydatów do Pracy

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy w MZK? Zapraszamy na Dzień Otwarty!

Jak wygląda praca za kółkiem autobusu? Z jakimi usterkami pojazdów muszą poradzić sobie mechanicy? Czy kierowca zawsze musi wstawać bardzo wcześnie? Czy, aby ubiegać się o etat kierowcy trzeba mieć prawo jazdy kategorii D? Na te i inne pytania odpowiemy wszystkim zainteresowanym pracą w Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym. 13 kwietnia o godzinie 10:00 rusza Dzień Otwarty dla Kandydatek i Kandydatów do Pracy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Przyjdź i poznaj atrakcyjne warunki pracy w MZK!

W ramach wydarzenia pracownicy spółki oprowadzą kandydatów po zajezdni i opowiedzą o swojej pracy, a także odpowiedzą na ich pytania. Będzie to też okazja do zobaczenia naszego zaplecza techniczno-diagnostycznego. W czasie dnia otwartego będzie możliwość spotkania się m.in. z kierowcami i mechanikami.

Uwaga! W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Obowiązują zapisy – wystarczy zadzwonić pod numer 77 40 23 114 lub napisać wiadomość e-mail na adres: media@mzkopole.pl. W wiadomości prosimy o podanie danych – imienia, nazwiska i daty urodzenia. Zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji tożsamości osób chcących wziąć udział w wydarzeniu.