Praca

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Opolu ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:

Kierowca autobusu

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny
Wymagania:

  • wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe,
  • prawo jazdy kategorii D ( kod 95),
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • rzetelność, odpowiedzialność, sumienność,
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • komunikatywność, empatia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) z dopiskiem: „Nabór na stanowisko kierowcy autobusu” na adres mailowy: kadry@mzkopole.pl, place@mzkopole.pl lub:
MZK Sp. z o.o. w Opolu
45-215 Opole
ul. Luboszycka 19

Ww. dokumenty należy opatrzyć klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016.922 z dnia 28.06.2016 r.)”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pracownik Punktu Obsługi Klienta – Sprzedawca biletów

Rodzaj zatrudnienia:

  • umowa o pracę na czas zastępstwa
  • praca zmianowa w godzinach od 6:00 – 20:00

Zakres obowiązków:
Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego i instytucjonalnego zgodnie ze standardami obowiązującymi w Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym Spółka z o.o. w Opolu, w tym:

  • sprzedaż biletów jednorazowych i okresowych,
  • doradztwo w zakresie wyboru produktu z obowiązującej oferty biletowej,
  • udzielanie informacji na temat uprawnień pasażerskich, realizacji usługi przewozowej oraz rozkładów jazdy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i podstawowych urządzeń biurowych,
  • doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta,
  • rzetelność, dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • podzielność uwagi i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • elastyczność, dyspozycyjność,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • podstawowa znajomość układu komunikacyjnego miasta Opola.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Pracownik Punktu Obsługi Klienta – Sprzedawca biletów” na adres mailowy: kadry@mzkopole.pl, place@mzkopole.pl lub:

Mistrz Wydziału Diagnostyki, Napraw i Remontów

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne z zakresu mechaniki lub budowy maszyn oraz doświadczenie zawodowe min 2 lata,
  • dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej – atutem będzie znajomość zagadnień mechaniki samochodów ciężarowych bądź autobusów,
  • umiejętność planowania, organizowania i nadzoru w zakresie napraw i obsług pojazdów samochodowych,
  • umiejętność nadzorowania pracy zespołu,
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • prawo jazdy (mile widziane prawo jazdy kat. C lub D).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające wykształcenie, przebieg pracy zawodowej i posiadane kwalifikacje) z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Mistrza Wydziału Diagnostyki, Napraw i Remontów” na adres mailowy: kadry@mzkopole.pl, place@mzkopole.pl lub:

Translate »